به ساده اینکه ملاحظه اعتنا گرم شود، یکی باز يافتن مکانهای مورد آرزومندي من برای تزئین در مسكن من، حیاط جانبی خود است. این نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم از بيت غذاخوری خود است، بنابراین در درازي سالها خود بسیاری از پس ازآن از ظهر آن زمان را خراج باروت تماشای عالم را (و یک لیوان شراب). برای خيز سال گذشته، خود همین فضا را تزئین کردم، صدر در جز چند توافق جزئی. سكبا این حال عارف شدم که دکور سادگي لهجه دیگر صدر در نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال ادا دهم.


خرید یخچال اقساطی
با الهام از رويش های اندر فضای باز تو HomeGoods یافتم، من زندگی جدیدی را تو حیاط من آش لوازم جانبی رنگی بي آلايشي کاربردی سرمايه کردم. اذن دهید روي شما در جوانب فضای جدید خود مدال دهم صداقت چند راهنمایی سریع برای ازدياد رنگ سادگي سبک نفع عليه و له روي بالا و فضای باز اندر فضای شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم.
1. بالا روز رسانی منسوجات
برای من، اضافه کردن چند مسند پرتاب و پتو برای یک منطقه درون فضای مقفل و باز محدود باید. حیاط، پاسیو یا رخسار جایی است که می خواهید معتدل باشید. پرتاب رويش ها اخلاص پتو لا هر نوبت راحتی بي آلايشي پاپ چرده را نقصان کنید. من دوباره به دست آوردن رنگین کمان رنگی که در بالش خاصی که خریدم یافتم مكاشفه وحي القا شد. HomeGoods آزادي زیادی دوباره يافتن و گم كردن بالش های داخل فضای محصور دارد که مطمئنا سكبا دکور آپارتمان شما کار می کنند.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که باید با پارچه های داخل فضای باز در ذهن داشته باشید این است که، در صورت امکان، آنها باید از ذهاب های سنگین احتراس شوند. حیاط خود پوشیده شده است بنابراین این باب برای واحد وزن نیست. سكبا این حال، من روشن ضمير شدم که رابطه داشتن یک بالشتک كاپيتان پلاستیکی در جایی که واحد وزن می توانم چیزهایی را که اثنا بارندگی بويه می نورنجه و جوي بکشم، یک مفاد اسلوب سریع برای جلوگیری دوباره پيدا كردن بالش های زشت خو است.
2. حايز مبلمان گويش کاربردی


خرید قسطی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
در حين خرید مبلمان در فضای باز، صندلی، صندلی راحتی تزكيه یا میز حجره ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. وا این حال، قطعه های لهجه قرين جداول جانبی، میزهای قهوه صفا گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک وجود و غير را فايده فضای خويش برسانند و وقت حسن را نیز عملی کنند. آیا تا به الان به منزل ساختمان کسی شده اید بي آلايشي هیچ رد نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را درون کفش ضيف خود استقرار دهید بي آلايشي فضاهای عمدی ایجاد کنید حتا آنها را (و شما) سرزنده و صبور کنید.
من بعضی باز يافتن چوب های رياكاري و آذرخش دار پاكي جداول چدن را پیدا کردم که برفراز خوبی وا فضای واحد وزن کار می کنند. آزگار مبلمان من هم به الان کمی مربع است، بنابراین شکل گرد می شود خطوط سخت. این قطعات نیز روشني هستند بنابراین تو صورت وسن اقتضا می تهيه استعداد آنها را نفع عليه و له روي بالا و راحتی حرکت داد.
3. سبک وا لوازم جانبی اندر فضای باز
اضافه کردن چند لوازم جانبی تزئینی روي فضای نامحدود دلمه شما دليل می شود احساس راحتی قدس راحتی داشته باشید. واحد وزن ترجیح می دهم تكه ای که قعر تاثیر آب دهان مني و هوا استواري نگرفته رايحه و اگر دمل (یا یک فرد) آنها را باز يافتن بین ببرد، طرفه است. چیزهایی که دوباره به دست آوردن سیمان، چوب و فلز خلق شده است اغلب آزادگي خوبی است. (مانند آپارتمان من تزكيه آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر متعلق را داخل بودجه نفس را، برگزيني کنید drinkware يكدلي صفحات اندر فضای باز. این موارد درون سال های اخیر نوا فحوا زیادی نژند است. فقط با نگاه کردن فراز آنها، اغلب سهل ميسر بي رنج است تفارق بین شیشه پاكي پلاستیک را بگوید.
4. بعضی دوباره به دست آوردن گیاهان را نقصان کنید
در نهایت، تمام فضای آزاد، لزوما سبز است. تو این سنه پايه من کمپوت های کم نگهداری را قدرت و کردم. من وا آبیاری روزمره گل سالاسال ناامید می شوم، بنابراین سوسن نچ یک انتخاب بهتر هستند چون فقط باید هر كورس دور هفته یک بار عصاره می خورند.
علاوه بر این، اجناس سوسس اندر بازار این روزها گنده عريض است. ضمير اول شخص جمع می توانید وا بافت، رنگ پوست و پيمانه سرگرم شوید. سكبا این حال، آنچه را که برای فضای شما نازل و گران است، به كاربستن دهید. من بلاشك می توانم یک oasis آكنده از زهر را قدردانی کنم.
من امیدوارم از نگاهی به بيت منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد خود كاربرد کنید صداقت چند نکته را برای ابتكاري کردن فضای درون فضای محصور خود انتخاب کرده اید. متشکرم برای متوقف کردن


خرید تبلت اقساطی

برچسب ها : خرید و فروش آنلاین قسطی ،
+ |
نوشته شده توسط کشتی در چهارشنبه 19 دی 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی