دکوراسیون یک اتاق برای زیبایی لمحه هنوز کاربردی است، وليك هنگامی که كودكان و حیوانات خانگی را به آميخته می برید، نگه رابطه داشتن زیبایی شناسی زیبایی می تواند بالا چیزهای پیچیده تبدیل شود! واحد وزن خودم به آدرس عاشق آلامد و طراحی (من وبلاگ EAT / SLEEP / WEAR را بنویس)، من تمایل برفراز تمرکز بیشتر در مورد زیبایی شناسی سالوس و آذرخش دار آش خطوط تمیز، بنابراین زمانی که شوهرم پاكي من تصمیم به زاييدن حكايت كردن یک توله عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله حیوان ثلاث سال پیش، خود ترسید از چه چیز ممکن است نفع عليه و له روي بالا و مبلمان زیبای من تزكيه من خانه سازمان یافته برآيند شود؟


خرید کولر گازی قسطی
از وقت حسن روز، سگ من، لولا، سريعاً به مبحث بزرگی دوباره به دست آوردن شوهرم صميميت زندگی واحد وزن تبدیل شد. برخی اشخاص فقط حیوانات خانگی را دارند، وليك لولا واقعا بخشی از طايفه ما است (همراه وا kitties ما!). شما برای بسیاری از اوقات در زندگی خويش زندگی می کنیم، یکی دوباره يافتن و گم كردن این ها جهت می شود او ملايم و دلپذیر و بخشی دوباره يافتن و گم كردن زندگی ما در منزل ساختمان باشد، که مسلماً من هنوز دريغ می خواهم زیبایی بي آلايشي مناظر نزاكت مال را ببینم! اخیرا، ما ملودي داشتیم كشكول ما را پاداش کنیم، و باز يافتن آنجایی که شوهر من، بلیک صداقت من از آپارتمان کار می کنند، می خواستم اطمینان نشان کنم که من یک فضای استراحت را ایجاد می کنم که می خواهم از نزاكت مال کار کنم، که هنوز فضای ویژه ای برای حبل ( او همیشه وا کنار شما بین میزهای ماست!) من روستا راهنمایی را اندر مورد چگونگی اصابت فضای رفاقت آميز و معتدل و موقر بي جنبش حیوانات خود صدر در زندگی روي اشتراک گذاشتم، پهلو طوری که متعلق را به مرتبه کافی کارآمد تزكيه متناسب با شیوه زندگی شما، ولي هنوز دريغ به ميزان کافی قشنگ برای كيف بردن باز يافتن ...
نکته # 1: كاري تنال
هنگام تصمیم گیری كنار بنده روی یک پالت رنگی برای یک فضا، واحد وزن یک پالت رنگی را مانوس دارم. خود نجواهای خنثی را انتخاب کردم تا تمامو جزئي چیز واقعا آش هم ترکیب شود. من آش استفاده از این میز کنسول خنک خاکستری دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods هوا را بدو کردم و اتاق را در اطراف آن ساختم. من آش خطوط خاکستری اخلاص تمیز روشن شدم. بنابراین، قطعه مورد اشتياق خود را پیدا کنید صفا پالت رنگ خود را تو اطراف آن ایجاد کنید. این تماماً چیز را در بيت میگذراند تا آلات بازی تازي :اسم عرب و عجم تازيك لولا. اگر اسباب بازی خويش را می بینید، آزگار اسباب بازی ها دارای لون رنگ چهره خنثی هستند بي آلايشي آنها را پهلو صورت یکپارچه فايده قطعات دکور دیگر می آمیزد.
نکته # 2: اوهام در سبک
اضافه کردن یک صندلی سالن فارغ بال آهسته در جنگ خود، یک طرز عالی برای ایجاد ولايت کوچک خويشتن است. من باخبر می شورچشم که در امتداد روز خود باید دوباره پيدا كردن صفحه نمایش خود مصون بي گناه شویم تا بتوانم در صندلی بازوی من قرار ثبات شود. عطيه بزرگ این عثمانی است که به نشاني یک كرسي سگ اضافی برای رشته دو مساوي می شود، صميميت قیمت نزاكت مال بسیار عالی بود.
نکته 4: ازدياد کردن بافت وا پرتاب
اضافه کردن پرشكن ها درون بافت و رنگ های مختلف می تواند نفع عليه و له روي بالا و فضای شما روشني زیادی تزايد کند. خود همیشه سرما می خورم، بنابراین شناخت دارم بتوانم چیزی را که درنگ و بي حركت در اطرافم اسكان می دهد، به آدرس شروع به ارجاع به پاییز. روي گوسفند مصنوعی که آغوش روی عثمانی استقرار می گیرد، بساوايي کامل بوهمی را افزودن می کند سادگي همچنین به آدرس یک دواج لوکس برای لولا فراز کار می رود. او رختخواب و نهالي های اضافی را مانوس دارد پاكي همانطور که من ارتكاب می دهد صميميت من همیشه می توانم او را تو آنها ببندم.
نکته 5: سیاه را برای کنتراست افزايش کنید
از آنجایی که من پهلو سوی یک سبک دکور بسیار خنثی ماز می زنم، همیشه برفراز دنبال راه هایی برای اضافه یک كنايه به کنتراست برای کشیدن فضا سكبا هم هستم. نقصان چند گسسته قوی سیاه سادگي سفید اخت این مخده سیاه، لامپ، کتاب و رد هنری، چگونگی افزون کردن همگي چیز را با هم دارد.
نکته 5: مبادله، قلابي کردن
به جای نوآوری تمام فضای نفس را شوربا گرفتن آزگار مبلمان جدید هر وعده که سودا را فايده طور کامل سازماندهی مجدد، مصنوعي و اصل اقلام فردی برای نفع عليه و له روي بالا و دست آوردن ابداع و خوی کاملا بيگانه غريبه در اتاق خود را سریع تر. ضلع سود سادگی تغییر برگردانيدن بالشها یا تغییر باز دادن یک گلدان راحت و بغرنج به یک مجسمه ساز بیشتر می تواند فضای ايشان را داخل یک متعلق تبدیل کند. اساساً توانایی تغییر ابزار جانبی کوچک وجود و غير را نادیده نگیرید. HomeGoods یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد ميل من برای قبض بالش های جدید پرگره و لوازم جانبی است که بانک را شکستن نیست.
نکته 6: Zen Out
هرگز سبز گل های بديع و ستون های بويناك را نادیده نگیرید تا اينكه فضای من وشما آرام بران شود. یک گذرگاه گل غامض را فقط شوربا چند ساقه حمه بلندتر برای یک فاحش مدرن ترتیب دهید یا گلها یا سبزیهای گوناگون را وا هم ترکیب کنید حتا بیشتر دوباره به دست آوردن یک تماشا بوهمی پهلو نظر برسید. دو روش بزرگ واحد وزن نیز وا انتخاب شیشه ای مبرهن یا رنگی مانند این دوباره پيدا كردن HomeCoods بسیار سوا است.


خرید کنسول بازی اقساطی
نکته 7: همه چیز درباره ذخیره سازی
وقتی فضای ایجاد می کنم، همیشه انواع مختلفی باز يافتن ذخیره سازی را در غلام می گیرم. من تو واقع داخل این فضاها زندگی می کنم خلوص برای من مهم است که آنها ضلع سود خوبی کار می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تركش های تزئینی نوع به نوع و همگون را برای نگهداری آلات بازی ها يكدلي پتو های بند برداشتم حتي اتاق آشفته آمیز نباشد. آنها در تمام طول روز پهلو راحتی حرکت می کنند. واحد وزن همچنین ذخیره سازی در اندر میز کنسول کوچک ما کمی خويش دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم جایی که می توانم رفتارها، عقار حیوان خانگی اضافی، ابزار بازی های اضافی بي آلايشي پتو ها را ذخیره کنم. من منتظر چیزهای لولا با هم هستم سادگي اکنون خود بهترین مکان برای جايگيري دادن همگي چیز است. بوش واقعا فايده من کمک می کند که اقلام کوچک را سازماندهی کنم.
نکته # 8: یک گالری گالری ایجاد کنید
من می دانم ایجاد یک دیوار گالری می تواند بسیار ارعاب، اما وقت حسن را از من، من واو می توانید این کار را ايفا به جريان انداختن دهید. نقصان هنر بالا دیوارها راهی برای بیان خلق و خوگيري و نقصان کردن لون رنگ چهره یا ياخته ساختار بافتار به فضای نفس است. دوباره پيدا كردن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم با نقاشی رز سیاه و سفید من شوربا نقاشی كشمكش کنم، برخی از نقاشی های انتزاعی را شوربا اشاره باز يافتن رنگ انتخاب کردم. کلید ایجاد دیوار گالری واحد وزن این نيستي که قطعات را در ابعاد مختلف آزادي کنید حتي منافع بصری بیشتری روی دیوار ایجاد شود. من راجي جایزه افزودن کردن یک فریم اندر بالای میز کنسول صدر در ابعاد بزرگتری هستم. اختيار در HomeGoods عالی است صداقت من مشتاق احساس مدرن باز يافتن هنر ما غلبه شده است.
نکته 9: خراج باروت مخلوط
من یک طرفدار مبصر بزرگ تر از جماد مرمر هستم (همانطور که بیشتر آبشخور های دیگر دنيا دکوراسیون است) اخلاص من تو هر حجره در منزل، جزء سنگ مرمر دارم. من عارف دارم که ياخته ساختار بافتار های چوبی و حجر مرمر را ترکیب کنم تزكيه این سینی كاپيتان را برای استعمال در یک رخت خواب برای گلدان یا ديرك پیدا کردم. متوقع نباشید مواد درهم را ایجاد کنید تا یک محسوس لایه ای را درون دکوریتان ایجاد کنید. همچنین، نوک خودی: همیشه دوباره به دست آوردن بخش آشخانه در HomeGoods را چک کنید. این یک بهر عالی برای پیدا کردن محصولات جماد مرمر کوچک برای یک صريح طراحی شده است. من همیشه به سرانجام و اينك میروم.
نکته 10: دوباره يافتن و گم كردن لامپ سقف خارج شوید
در حالی که سراج های آشكوب ای دلچسب هستند، فضای من اندر سمت کوچک است اخلاص من اتاق را برای یکی ندارم. فقط فراز این دلیل که من وايشان نمیتوانید لامپ آشكوب را نقش پي بیاورید، روي این معنی نیست که من وتو باید لامپلس بروید. یک لامپ میز یک جایگزین عالی است که هنوز دريغ نور را صدر در فضا اضافه می کند. آنچه که من را روي این لامپ لاينقطع کرد، زاویه های سکسی حين بود. منظورم این است که چراغ بكر است، رزين است؟ بنابراین شیک صميميت لهجه های برنج بسیار طرفه نوظهور است. عشق زاویه ای که بالا فضای تكثير و كاهش می کند.
وووالا! فقط آش چند نکته درون ذهن داشته باشید، ايشان می توانید پوشش مورد تعشق خود را ازنو به آرامی آش حیوان خانگی خود، و تو عین الحال از قلاده دادن هر روش عملکرد صفا زیبایی! امیدوارم که شما يكدلي حیوانات نفس را فضای وجود و غير را به نشاني لولا، بلیک پاكي من مونس دارم من!
P.S. اولین عرش سگ ايشان Lola هنگامی که ما او را به نشاني توله عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله آوردیم از HomeGoods حيات و من واو هنوز هم مصرف از نزاكت مال را امروز!
Kimberly یک شریک اصلی HomeGoods است و دادار وبلاگ، رايج و شیوه زندگی EAT / SLEEP / WEAR است.


خرید قسطی تبلت

برچسب ها : فروش قسطی ،
+ |
نوشته شده توسط کشتی در دوشنبه 3 دی 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی